FMP200JR-52-2R2
YageoYageo
FMP200JR-52-2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP200JR-52-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200JR-52-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200JR-52-2R2
Tau Wae FMP200JR-52-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1080655 pcs Pepa Raraunga FMP200JR-52-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2.2ZCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200JR-52-2R4
FMP200JR-52-2R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2542770 pcs
Tikiake: FMP200JR-52-2R4.pdf
RFQ
FMP200JR-52-2K4
FMP200JR-52-2K4
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3355006 pcs
Tikiake: FMP200JR-52-2K4.pdf
RFQ
FMP200JR-52-2R
FMP200JR-52-2R