FMP200JB-52-3K9
Hua Hua
Tau Wae: FMP200JB-52-3K9
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200JB-52-3K9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200JB-52-3K9
Tau Wae FMP200JB-52-3K9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3295190 pcs Pepa Raraunga FMP200JB-52-3K9.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3.9 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200JB-52-430R
FMP200JB-52-430R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3362031 pcs
Tikiake: FMP200JB-52-430R.pdf
RFQ
FMP200JB-52-3K
FMP200JB-52-3K
Kaihanga: Yageo