FMP200FRF52-6R2
YageoYageo
FMP200FRF52-6R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FRF52-6R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 6.2 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FRF52-6R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FRF52-6R2
Tau Wae FMP200FRF52-6R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 6.2 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1714349 pcs Pepa Raraunga FMP200FRF52-6R2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 6.2 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 6.2YTR
FMP200FRF526R2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film