FMP200FRF52-56K
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FRF52-56K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FRF52-56K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FRF52-56K
Tau Wae FMP200FRF52-56K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2239097 pcs Pepa Raraunga FMP200FRF52-56K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 56 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 56 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200FRF52-576R
FMP200FRF52-576R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2274384 pcs
Tikiake: FMP200FRF52-576R.pdf
RFQ
FMP200FRF52-54R9
FMP200FRF52-54R9
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2385859 pcs
Tikiake: FMP200FRF52-54R9.pdf
RFQ
FMP200FRF52-56K2
FMP200FRF52-56K2