FMP200FRF52-160R
YageoYageo
FMP200FRF52-160R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FRF52-160R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 160 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FRF52-160R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FRF52-160R
Tau Wae FMP200FRF52-160R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 160 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1305447 pcs Pepa Raraunga FMP200FRF52-160R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 160 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 160YCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 160 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film