FMP200FBF52-3K32
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FBF52-3K32
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FBF52-3K32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FBF52-3K32
Tau Wae FMP200FBF52-3K32 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2285863 pcs Pepa Raraunga FMP200FBF52-3K32.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3.32 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3.32 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200FBF52-3K6
FMP200FBF52-3K6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2500585 pcs
Tikiake: FMP200FBF52-3K6.pdf
RFQ
FMP200FBF52-3K57
FMP200FBF52-3K57
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2245854 pcs
Tikiake: FMP200FBF52-3K57.pdf
RFQ
FMP200FBF52-3K3
FMP200FBF52-3K3