FMP200FBE52-36K
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FBE52-36K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FBE52-36K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FBE52-36K
Tau Wae FMP200FBE52-36K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2392843 pcs Pepa Raraunga FMP200FBE52-36K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 36 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 36 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200FBE52-365K
FMP200FBE52-365K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2241010 pcs
Tikiake: FMP200FBE52-365K.pdf
RFQ
FMP200FBE52-35R7
FMP200FBE52-35R7
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2363529 pcs
Tikiake: FMP200FBE52-35R7.pdf
RFQ
FMP200FBE52-36K5
FMP200FBE52-36K5