FMP200FBE52-1K3
Hua Hua
Tau Wae: FMP200FBE52-1K3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP200FBE52-1K3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP200FBE52-1K3
Tau Wae FMP200FBE52-1K3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2266005 pcs Pepa Raraunga FMP200FBE52-1K3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1.3 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP200FBE52-1K37
FMP200FBE52-1K37
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2386092 pcs
Tikiake: FMP200FBE52-1K37.pdf
RFQ
FMP200FBE52-1K24
FMP200FBE52-1K24
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2425938 pcs
Tikiake: FMP200FBE52-1K24.pdf
RFQ
FMP200FBE52-1K33
FMP200FBE52-1K33