FMP100JT-52-3K
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JT-52-3K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JT-52-3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JT-52-3K
Tau Wae FMP100JT-52-3K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2891349 pcs Pepa Raraunga FMP100JT-52-3K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JT-52-3R6
FMP100JT-52-3R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3647470 pcs
Tikiake: FMP100JT-52-3R6.pdf
RFQ
FMP100JT-52-3R3
FMP100JT-52-3R3
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1857978 pcs
Tikiake: FMP100JT-52-3R3.pdf
RFQ
FMP100JT-52-3K6
FMP100JT-52-3K6
Tikiake: FMP100JT-52-3K6.pdf
FMP100JT-52-39K
FMP100JT-52-39K
Tikiake: FMP100JT-52-39K.pdf
FMP100JT-52-3K3
FMP100JT-52-3K3