FMP100JT-52-2R7
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JT-52-2R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JT-52-2R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JT-52-2R7
Tau Wae FMP100JT-52-2R7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1903040 pcs Pepa Raraunga FMP100JT-52-2R7.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film