FMP100JT-52-0R2
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JT-52-0R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JT-52-0R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JT-52-0R2
Tau Wae FMP100JT-52-0R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1879571 pcs Pepa Raraunga FMP100JT-52-0R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JT-52-0R22
FMP100JT-52-0R22
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1430243 pcs
Tikiake: FMP100JT-52-0R22.pdf
RFQ
FMP100JT-52-0R3
FMP100JT-52-0R3
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1952399 pcs
Tikiake: FMP100JT-52-0R3.pdf
RFQ
FMP100JT-52-0R24
FMP100JT-52-0R24
Tikiake: FMP100JT-52-0R24.pdf
FMP100JT-52-0R18
FMP100JT-52-0R18
Tikiake: FMP100JT-52-0R18.pdf
FMP100JT-52-0R27
FMP100JT-52-0R27