FMP100JR-52-91R
YageoYageo
FMP100JR-52-91R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JR-52-91R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 91 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JR-52-91R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JR-52-91R
Tau Wae FMP100JR-52-91R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 91 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5796891 pcs Pepa Raraunga FMP100JR-52-91R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Raupapa FMP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 91WTR
FMP100JR5291R
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga FMP100JR-52-91R Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 91 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 91 OHM 1W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film