FMP100JR-52-3K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JR-52-3K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JR-52-3K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JR-52-3K
Tau Wae FMP100JR-52-3K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4324036 pcs Pepa Raraunga FMP100JR-52-3K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JR-52-36R
FMP100JR-52-36R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2822890 pcs
Tikiake: FMP100JR-52-36R.pdf
RFQ
FMP100JR-52-3K9
FMP100JR-52-3K9
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4161373 pcs
Tikiake: FMP100JR-52-3K9.pdf
RFQ
FMP100JR-52-3K3
FMP100JR-52-3K3
Whakaahuatanga: RES 3.3K OHM 1W 5% AXIAL
Tikiake: FMP100JR-52-3K3.pdf
FMP100JR-52-3R3
FMP100JR-52-3R3
Whakaahuatanga: RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
Tikiake: FMP100JR-52-3R3.pdf
FMP100JR-52-3R6
FMP100JR-52-3R6
Tikiake: FMP100JR-52-3R6.pdf
FMP100JR-52-3K6
FMP100JR-52-3K6