FMP100JR-52-2R7
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JR-52-2R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JR-52-2R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JR-52-2R7
Tau Wae FMP100JR-52-2R7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3614297 pcs Pepa Raraunga FMP100JR-52-2R7.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JR-52-2R4
FMP100JR-52-2R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3503641 pcs
Tikiake: FMP100JR-52-2R4.pdf
RFQ
FMP100JR-52-30K
FMP100JR-52-30K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2720381 pcs
Tikiake: FMP100JR-52-30K.pdf
RFQ
FMP100JR-52-2R
FMP100JR-52-2R