FMP100JR-52-1R2
YageoYageo
FMP100JR-52-1R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JR-52-1R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JR-52-1R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JR-52-1R2
Tau Wae FMP100JR-52-1R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 1.2 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1316746 pcs Pepa Raraunga FMP100JR-52-1R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1.2WCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JR-52-1M
FMP100JR-52-1M
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 1M OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3283003 pcs
Tikiake: FMP100JR-52-1M.pdf
RFQ
FMP100JR-52-1R
FMP100JR-52-1R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 1 OHM 1W 5% AXIAL