FMP100JB-52-0R36
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JB-52-0R36
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JB-52-0R36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JB-52-0R36
Tau Wae FMP100JB-52-0R36 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2040692 pcs Pepa Raraunga FMP100JB-52-0R36.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 360 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 360 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film