FMP100JB-52-0R1
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JB-52-0R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JB-52-0R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JB-52-0R1
Tau Wae FMP100JB-52-0R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2185225 pcs Pepa Raraunga FMP100JB-52-0R1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JB-52-0R15
FMP100JB-52-0R15
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2093534 pcs
Tikiake: FMP100JB-52-0R15.pdf
RFQ
FMP100JB-52-0R12
FMP100JB-52-0R12
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2151492 pcs
Tikiake: FMP100JB-52-0R12.pdf
RFQ
FMP100FTF52-9K76
FMP100FTF52-9K76
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
Tikiake: FMP100FTF52-9K76.pdf
FMP100JB-52-0R11
FMP100JB-52-0R11
Tikiake: FMP100JB-52-0R11.pdf
FMP100JB-52-0R13
FMP100JB-52-0R13
Tikiake: FMP100JB-52-0R13.pdf
FMP100FTF52-9K09
FMP100FTF52-9K09
Tikiake: FMP100FTF52-9K09.pdf
FMP100FTF52-9K1
FMP100FTF52-9K1
Tikiake: FMP100FTF52-9K1.pdf
FMP100JB-52-0R16
FMP100JB-52-0R16
Tikiake: FMP100JB-52-0R16.pdf
FMP100FTF52-97R6
FMP100FTF52-97R6
Tikiake: FMP100FTF52-97R6.pdf
FMP100FTF52-9K53
FMP100FTF52-9K53
Tikiake: FMP100FTF52-9K53.pdf
FMP100JB-52-0R18
FMP100JB-52-0R18
Tikiake: FMP100JB-52-0R18.pdf
FMP100FTF52-9K31
FMP100FTF52-9K31
Tikiake: FMP100FTF52-9K31.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel