FMP100FTF52-5K62
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FTF52-5K62
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FTF52-5K62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FTF52-5K62
Tau Wae FMP100FTF52-5K62 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2298281 pcs Pepa Raraunga FMP100FTF52-5K62.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 5.62 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 5.62 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FTF52-5K36
FMP100FTF52-5K36
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2548221 pcs
Tikiake: FMP100FTF52-5K36.pdf
RFQ
FMP100FTF52-5K1
FMP100FTF52-5K1
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2443399 pcs
Tikiake: FMP100FTF52-5K1.pdf
RFQ
FMP100FTF52-5K6
FMP100FTF52-5K6