FMP100FTF52-1K8
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FTF52-1K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FTF52-1K8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FTF52-1K8
Tau Wae FMP100FTF52-1K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1791521 pcs Pepa Raraunga FMP100FTF52-1K8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FTF52-1K96
FMP100FTF52-1K96
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2398995 pcs
Tikiake: FMP100FTF52-1K96.pdf
RFQ
FMP100FTF52-1K6
FMP100FTF52-1K6
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2553682 pcs
Tikiake: FMP100FTF52-1K6.pdf
RFQ
FMP100FTF52-1K82
FMP100FTF52-1K82