FMP100FTE52-30K
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FTE52-30K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FTE52-30K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FTE52-30K
Tau Wae FMP100FTE52-30K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2323916 pcs Pepa Raraunga FMP100FTE52-30K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 30 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 30 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FTE52-300R
FMP100FTE52-300R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2515236 pcs
Tikiake: FMP100FTE52-300R.pdf
RFQ
FMP100FTE52-30K1
FMP100FTE52-30K1
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2432495 pcs
Tikiake: FMP100FTE52-30K1.pdf
RFQ
FMP100FTE52-30K9
FMP100FTE52-30K9