FMP100FRF52-1K1
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FRF52-1K1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FRF52-1K1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FRF52-1K1
Tau Wae FMP100FRF52-1K1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2442236 pcs Pepa Raraunga FMP100FRF52-1K1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1.1 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FRF52-19R6
FMP100FRF52-19R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2245905 pcs
Tikiake: FMP100FRF52-19R6.pdf
RFQ
FMP100FRF52-1K15
FMP100FRF52-1K15
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2418811 pcs
Tikiake: FMP100FRF52-1K15.pdf
RFQ
FMP100FRF52-1K05
FMP100FRF52-1K05
Tikiake: FMP100FRF52-1K05.pdf
FMP100FRF52-1K18
FMP100FRF52-1K18
Tikiake: FMP100FRF52-1K18.pdf
FMP100FRF52-1K07
FMP100FRF52-1K07
Tikiake: FMP100FRF52-1K07.pdf
FMP100FRF52-19R1
FMP100FRF52-19R1
Tikiake: FMP100FRF52-19R1.pdf
FMP100FRF52-1K13
FMP100FRF52-1K13
Tikiake: FMP100FRF52-1K13.pdf
FMP100FRF52-1K
FMP100FRF52-1K