FMP100FRF52-18K
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FRF52-18K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FRF52-18K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FRF52-18K
Tau Wae FMP100FRF52-18K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2333040 pcs Pepa Raraunga FMP100FRF52-18K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 18 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 18 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FRF52-187R
FMP100FRF52-187R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2532208 pcs
Tikiake: FMP100FRF52-187R.pdf
RFQ
FMP100FRF52-191K
FMP100FRF52-191K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2404276 pcs
Tikiake: FMP100FRF52-191K.pdf
RFQ
FMP100FRF52-18K7
FMP100FRF52-18K7