FMP100FBE52-2R26
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FBE52-2R26
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FBE52-2R26.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FBE52-2R26
Tau Wae FMP100FBE52-2R26 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1755207 pcs Pepa Raraunga FMP100FBE52-2R26.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.26 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.26 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FBE52-2R21
FMP100FBE52-2R21
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1784796 pcs
Tikiake: FMP100FBE52-2R21.pdf
RFQ
FMP100FBE52-2R4
FMP100FBE52-2R4
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1679536 pcs
Tikiake: FMP100FBE52-2R4.pdf
RFQ
FMP100FBE52-2R2
FMP100FBE52-2R2
Tikiake: FMP100FBE52-2R2.pdf
FMP100FBE52-2R
FMP100FBE52-2R