FMP100FBE52-1R3
Hua Hua
Tau Wae: FMP100FBE52-1R3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100FBE52-1R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100FBE52-1R3
Tau Wae FMP100FBE52-1R3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1843184 pcs Pepa Raraunga FMP100FBE52-1R3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1.3 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100FBE52-1R27
FMP100FBE52-1R27
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1803796 pcs
Tikiake: FMP100FBE52-1R27.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R21
FMP100FBE52-1R21
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1673793 pcs
Tikiake: FMP100FBE52-1R21.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R37
FMP100FBE52-1R37
Tikiake: FMP100FBE52-1R37.pdf
FMP100FBE52-1R15
FMP100FBE52-1R15
Tikiake: FMP100FBE52-1R15.pdf
FMP100FBE52-1R33
FMP100FBE52-1R33