FMP-50JB-52-620K
Hua Hua
Tau Wae: FMP-50JB-52-620K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP-50JB-52-620K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP-50JB-52-620K
Tau Wae FMP-50JB-52-620K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4503743 pcs Pepa Raraunga FMP-50JB-52-620K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa FMP Tuhinga 620 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 620 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film