FMP-50FTF52-3K3
Hua Hua
Tau Wae: FMP-50FTF52-3K3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP-50FTF52-3K3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP-50FTF52-3K3
Tau Wae FMP-50FTF52-3K3 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4579874 pcs Pepa Raraunga FMP-50FTF52-3K3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP-50FTF52-3K65
FMP-50FTF52-3K65
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4116906 pcs
Tikiake: FMP-50FTF52-3K65.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-3K
FMP-50FTF52-3K
Kaihanga: Yageo