FMP-50FTF52-2R7
Hua Hua
Tau Wae: FMP-50FTF52-2R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP-50FTF52-2R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP-50FTF52-2R7
Tau Wae FMP-50FTF52-2R7 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2467299 pcs Pepa Raraunga FMP-50FTF52-2R7.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP-50FTF52-2R61
FMP-50FTF52-2R61
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2426844 pcs
Tikiake: FMP-50FTF52-2R61.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-300R
FMP-50FTF52-300R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4404834 pcs
Tikiake: FMP-50FTF52-300R.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-2R74
FMP-50FTF52-2R74