FMP-50FTF52-12K
Hua Hua
Tau Wae: FMP-50FTF52-12K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP-50FTF52-12K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP-50FTF52-12K
Tau Wae FMP-50FTF52-12K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4094642 pcs Pepa Raraunga FMP-50FTF52-12K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa FMP Tuhinga 12 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 12 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP-50FTF52-121R
FMP-50FTF52-121R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4338151 pcs
Tikiake: FMP-50FTF52-121R.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-12K7
FMP-50FTF52-12K7
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4206026 pcs
Tikiake: FMP-50FTF52-12K7.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-12K1
FMP-50FTF52-12K1
Tikiake: FMP-50FTF52-12K1.pdf
Tikiake: FMP-50FTF52-124R.pdf
FMP-50FTF52-12K4
FMP-50FTF52-12K4