FMF-25FTF52-82K
Hua Hua
Tau Wae: FMF-25FTF52-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMF-25FTF52-82K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMF-25FTF52-82K
Tau Wae FMF-25FTF52-82K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4507897 pcs Pepa Raraunga FMF-25FTF52-82K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMF Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film