FCR2WSJR-52-2K2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCR2WSJR-52-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FCR2WSJR-52-2K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCR2WSJR-52-2K2
Tau Wae FCR2WSJR-52-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1976105 pcs Pepa Raraunga FCR2WSJR-52-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -350/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa FCR Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Te hanganga Carbon Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FCR2WSJR-52-2K7
FCR2WSJR-52-2K7
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1893767 pcs
Tikiake: FCR2WSJR-52-2K7.pdf
RFQ
FCR2WSJR-52-30R
FCR2WSJR-52-30R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1712242 pcs
Tikiake: FCR2WSJR-52-30R.pdf
RFQ
FCR2WSJR-52-2K
FCR2WSJR-52-2K