CS1206JKNPOZBN331
Hua Hua
Tau Wae: CS1206JKNPOZBN331
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 630V NPO 1206
Ngā Rauemi: CS1206JKNPOZBN331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS1206JKNPOZBN331
Tau Wae CS1206JKNPOZBN331 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 630V NPO 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 294741 pcs Pepa Raraunga CS1206JKNPOZBN331.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono Boardflex Sensitive