CS1206JKNPOCBN221
Hua Hua
Tau Wae: CS1206JKNPOCBN221
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 1KV NPO 1206
Ngā Rauemi: CS1206JKNPOCBN221.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS1206JKNPOCBN221
Tau Wae CS1206JKNPOCBN221 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 1KV NPO 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209478 pcs Pepa Raraunga CS1206JKNPOCBN221.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CS
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 311-3620-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 220pF Nga tono Boardflex Sensitive