CS0805JRNPOBBN101
YageoYageo
CS0805JRNPOBBN101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS0805JRNPOBBN101
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 500V NPO 0805
Ngā Rauemi: CS0805JRNPOBBN101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS0805JRNPOBBN101
Tau Wae CS0805JRNPOBBN101 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 500V NPO 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2954412 pcs Pepa Raraunga CS0805JRNPOBBN101.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 100pF Nga tono Boardflex Sensitive