CS0603JRX7R9BB331
YageoYageo
CS0603JRX7R9BB331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS0603JRX7R9BB331
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: CS0603JRX7R9BB331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS0603JRX7R9BB331
Tau Wae CS0603JRX7R9BB331 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3222599 pcs Pepa Raraunga CS0603JRX7R9BB331.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa CS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono Boardflex Sensitive