CFR2WSJT-73-82K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CFR2WSJT-73-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 5% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: CFR2WSJT-73-82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CFR2WSJT-73-82K
Tau Wae CFR2WSJT-73-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 5% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1706596 pcs Pepa Raraunga CFR2WSJT-73-82K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -350/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa CFR Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film