CFR2WSJR-73-82K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CFR2WSJR-73-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 5% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: CFR2WSJR-73-82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CFR2WSJR-73-82K
Tau Wae CFR2WSJR-73-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 5% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2061202 pcs Pepa Raraunga CFR2WSJR-73-82K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -350/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa CFR Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Te hanganga Carbon Film