CC1812KKX7RDBB103
YageoYageo
CC1812KKX7RDBB103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC1812KKX7RDBB103
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.CC1812KKX7RDBB103.pdf2.CC1812KKX7RDBB103.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC1812KKX7RDBB103
Tau Wae CC1812KKX7RDBB103 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58099 pcs Pepa Raraunga 1.CC1812KKX7RDBB103.pdf2.CC1812KKX7RDBB103.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa CC
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 311-2087-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose