CC1808KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1808KKX7RDBB102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC1808KKX7RDBB102
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.CC1808KKX7RDBB102.pdf2.CC1808KKX7RDBB102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC1808KKX7RDBB102
Tau Wae CC1808KKX7RDBB102 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 434403 pcs Pepa Raraunga 1.CC1808KKX7RDBB102.pdf2.CC1808KKX7RDBB102.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa CC
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 18082R102KFBB0D
CC1808KKX7RDBB102-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 1000pF