CC1206KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1206KKX7RDBB102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC1206KKX7RDBB102
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Ngā Rauemi: CC1206KKX7RDBB102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC1206KKX7RDBB102
Tau Wae CC1206KKX7RDBB102 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 844763 pcs Pepa Raraunga CC1206KKX7RDBB102.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CC
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 311-1487-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 1000pF