CC1206JKNPOCBN331
YageoYageo
CC1206JKNPOCBN331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC1206JKNPOCBN331
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 1KV NPO 1206
Ngā Rauemi: 1.CC1206JKNPOCBN331.pdf2.CC1206JKNPOCBN331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC1206JKNPOCBN331
Tau Wae CC1206JKNPOCBN331 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 1KV NPO 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471630 pcs Pepa Raraunga 1.CC1206JKNPOCBN331.pdf2.CC1206JKNPOCBN331.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CC
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1206CG331JEBB00
CC1206JKNPOCBN331-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose