BLF2012LM37R2400A
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2012LM37R2400A
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 0805
Ngā Rauemi: BLF2012LM37R2400A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2012LM37R2400A
Tau Wae BLF2012LM37R2400A Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 255247 pcs Pepa Raraunga BLF2012LM37R2400A.pdf
Raupapa 2012 Hoki Hoki (Min) -
Rawehanga Putanga 180° ±15° Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 311-1554-2
CBA4711514372454K
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 3.5dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / - Ohm
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / - Ohm 0805 (2012 Metric)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BLF202,115
BLF202,115
Kaihanga: Ampleon
Whakaahuatanga: RF FET NCHA 40V 13DB SOT409A