AT1206DRD07100RL
YageoYageo
AT1206DRD07100RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT1206DRD07100RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: AT1206DRD07100RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT1206DRD07100RL
Tau Wae AT1206DRD07100RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1212335 pcs Pepa Raraunga AT1206DRD07100RL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Raupapa AT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AT1206DRD07100RL Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 100 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.5% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film