AHP50AJB-2R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHP50AJB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5
Ngā Rauemi: AHP50AJB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHP50AJB-2R2
Tau Wae AHP50AJB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35300 pcs Pepa Raraunga AHP50AJB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHP
Tuhinga 2.2 Ohms Mana (Watts) 50W
Paa / Case Axial, Box Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Te Kāhua Ara Wire Leads
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound