AHP500JB-75R
YageoYageo
AHP500JB-75R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHP500JB-75R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 75 OHM 5% 5W
Ngā Rauemi: AHP500JB-75R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1152 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHP500JB-75R
Tau Wae AHP500JB-75R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 75 OHM 5% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121077 pcs Pepa Raraunga AHP500JB-75R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Raupapa AHP
Tuhinga 75 Ohms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Kāhua Ara Wire Leads Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor