AHP500JB-2R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHP500JB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5
Ngā Rauemi: AHP500JB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHP500JB-2R2
Tau Wae AHP500JB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95220 pcs Pepa Raraunga AHP500JB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Raupapa AHP
Tuhinga 2.2 Ohms Mana (Watts) 5W
Paa / Case Axial, Box Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Te Kāhua Ara Wire Leads
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHP500JB-270R
AHP500JB-270R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 270 OHM 5
I roto i te taonga: 98142 pcs
Tikiake: AHP500JB-270R.pdf
RFQ
AHP500JB-2R
AHP500JB-2R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2 OHM 5%