AHA80AJB-8R2
YageoYageo
AHA80AJB-8R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AJB-8R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 80W
Ngā Rauemi: AHA80AJB-8R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AJB-8R2
Tau Wae AHA80AJB-8R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13927 pcs Pepa Raraunga AHA80AJB-8R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 8.2 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 8.2DABK Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Threaded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound