AHA80AFB-732R
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-732R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 732 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA80AFB-732R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-732R
Tau Wae AHA80AFB-732R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 732 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11919 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-732R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 732 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 732 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor