AHA80AFB-56R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-56R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 56.2 OHM
Ngā Rauemi: AHA80AFB-56R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-56R2
Tau Wae AHA80AFB-56R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 56.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12719 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-56R2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 56.2 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56.2 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-5K11
AHA80AFB-5K11
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.11K OHM
I roto i te taonga: 11824 pcs
Tikiake: AHA80AFB-5K11.pdf
RFQ
AHA80AFB-56R
AHA80AFB-56R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 56 OHM 1% 80W