AHA80AFB-33R
YageoYageo
AHA80AFB-33R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-33R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 33 OHM 1% 80W
Ngā Rauemi: AHA80AFB-33R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-33R
Tau Wae AHA80AFB-33R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 33 OHM 1% 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15573 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-33R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 33 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Kāhua Ara Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor