AHA80AFB-2R1
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-2R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.1 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA80AFB-2R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-2R1
Tau Wae AHA80AFB-2R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.1 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14082 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-2R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 2.1 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.1 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-2K74
AHA80AFB-2K74
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.74K OHM
I roto i te taonga: 12257 pcs
Tikiake: AHA80AFB-2K74.pdf
RFQ
AHA80AFB-2K94
AHA80AFB-2K94
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.94K OHM
I roto i te taonga: 11958 pcs
Tikiake: AHA80AFB-2K94.pdf
RFQ
AHA80AFB-2R15
AHA80AFB-2R15
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.15 OHM
Tikiake: AHA80AFB-2R15.pdf
AHA80AFB-2R32
AHA80AFB-2R32
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.32 OHM
Tikiake: AHA80AFB-2R32.pdf
AHA80AFB-2R26
AHA80AFB-2R26
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.26 OHM
Tikiake: AHA80AFB-2R26.pdf
AHA80AFB-2R
AHA80AFB-2R
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.0 OHM 1